تون دیزاین طراح وبسایت

در هر شغل و حرفه ای که باشید ،لازمه داشتن کسب و کار موفق و ارتقا آن به سطوح بالاتر،در عصر تکنولوژی و اینترنت، داشتن یک وب سایت در ارتباط با آن می باشد.تون دیزاین با کمک سیستم قدرتمند مدیریت محتوای وردپرس ،شما را به این مهم رهنمون میسازد.

در حقیقت سایت های طراحی شده توسط وردپرس امکانات بسیار بالایی دارند و در صورتی که نیاز به اضافه نمودن امکان خاصی به پایه اصلی سایت خود داشته باشید می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. به عنوان مثال ممکن است قصد داشته باشید در سایت خود سیستم چت، تبادل نظر، گالری و … فعال نمایید و این کار را می توانید به راحتی و با نصب کامپوننت و پلاگین مورد نظر انجام دهید.

در حال حاضر هزاران قالب متنوع ،زیبا و حرفه ای در اینترنت موجود است که میتوان از هر کدام برای طراحی سایت استفاده نمود.مزیت دیگر وردپرس استفاده همزمان از آن به عنوان سایت و وبلاگ می باشد.وردپرس به شما این امکان را میدهد فضایی به مراتب زیباتر از سایر سایت های وبلاگ سازی نظیر بلاگفا ،میهن بلاگ و .. داشته باشید ،بدون آنکه نیاز به استفاده از پسوند خاصی و ارتباط وبلاگ شما با دیگر سایت ها باشد.

وجود افزونه های قدرتمندی همچون ووکامرس ،برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی در واقع وردپرس را به یک ابزار همه فن حریف در دنیای وب و برای طراحی وب سایت بدل کرده است.در حال حاضر ملیونها سایت فروشگاهی در دنیا با این سیستم مدیریت محتوای قدرتمند ساخته میشوند و هر روزه نیز بر تعداد آنها افروده میشود.

وجود صدها افزونه قدرتمند در اکثر موارد ،کمبودها و نقص های موجود در قالب های وردپرس را جبران میسازد.

تون دیزاین با کمک وردپرس و با بهره گیری از قالب های جدید موجود ،یک سایت حرفه ای و زیبا به شما ارایه مینماید.

نمونه های قابل فروش

تمپلیت آماده سایت شخصی آرشیتکت مناسب برای مهندسان و کارشناسانی که میخواهند یک وب سایت شخصی قدرتمند داشته باشند.

ساخته شده با پوسته قدرتمند Divi

تعدادی از نمونه کارها

سایت شرکت تجاری:

فروشگاه فایل:

سایت اداری:

وبسایت فروشگاهی

لطفا با ما تماس بگیرید:

 ایمیل:mansureh.gholizadeh@gmail.com

۵۰۰۰۱۰۰۰۳۰۱۶۷۹۹:سامانه پیامکی